Loading...
Joris Brosens

Voorzitter

joris@gympuls.be
+32 474 59 36 76

Koen Van Tilborgh, Ondervoorzitter / zaalverantwoordelijke Gympuls Essen
Koen Van Tilborgh

Ondervoorzitter / zaalverantwoordelijke

koen@gympuls.be
+32 472 99 73 51

Julie Royemans, Secretaris Ledenadministratie Gympuls Essen
Julie Royemans

Secretaris Ledenadministratie

julie@gympuls.be

Tom De Ridder, Penningmeester Gympuls Essen
Tom De Ridder

Penningmeester

tom@gympuls.be
+32 470 51 17 79

Tessa Van Opstal, Trainersverantwoordelijke Gympuls Essen
Tessa Van Opstal

Trainersverantwoordelijke

tessa@gympuls.be

Lucinda Van Vliet, Communicatie Gympuls Essen
Lucinda Van Vliet

Communicatie

lucinda@gympuls.be

Marianne Beyers, Ledenadministratie - Activiteiten Gympuls Essen
Marianne Beyers

Ledenadministratie - Activiteiten

marianne@gympuls.be

Harold Blankers

Materiaalverantwoordelijke

harold@gympuls.be

Brigitte Van Aert

Vrijwilligersbeleid

brigitte@gympuls.be

Annabel Meeuwsen

Turnkampen

annabel@gympuls.be

Liesje Van Loon, Vrijwilligersbeleid Gympuls Essen
Liesje Van Loon

Vrijwilligersbeleid

liesje@gympuls.be