Loading...

Uurrooster 2021-2022

Onze turnhal "De Grens" is volledig afgestemd op het uitoefenen van jullie favoriete sport Gymnastiek en Dans. Met 5 trainingszones (een danszaal, een toestellenzone, een sprongzone, een vrije polyvalente zone en een olympische turnvloer) is deze turnhal niet zomaar een sporthal, maar een hightech uitgerust gymnastiekcomplex. Dit alles om u als lid van Gympuls in de meest veilige en comfortabele omstandigheden te laten bewegen en sporten.

Algemene basisgymnastiek

Peuters/Kleuters 1 (gemengd)
vanaf 2,5 jr / °2018
Zaterdag 09:00u - 10:00u
Kleuters 2 (gemengd)
°2017
Zaterdag 10:15u - 11:15u
Kleuters 3 (gemengd)
°2016
Zaterdag 11:30u - 12:30u
Meisjes 1
°2015
Donderdag 17:30u - 19:00u
Meisjes 2
°2014
Vrijdag 16:30u - 18:00u
Meisjes 3
°2013
Maandag 17:00u - 18:30u
Meisjes 4
°2012
Vrijdag 18:00u - 19:30u
Jongens 1-2
°2015/°2014
Donderdag 18:00u - 19:00u
Jongens 3-4
°2013/°2012
Donderdag 19:00u - 20:00u

Basisgymnastiek disciplines recreatief

Toestelturnen Meisjes 5-6
°2011/°2010
Dinsdag 18:30u - 20:00u
Toestelturnen Meisjes 12+
vanaf 12 jaar
Vrijdag 19:30u - 21:00u
Toestelturnen Meisjes 16+
vanaf 16 jaar
Dinsdag 20:00u - 21:30u
Toestelturnen Jongens 5-6
°2011/°2010
Vrijdag 19:00u - 20:30u
Toestelturnen Jongens 12+
vanaf 12 jaar
Vrijdag 19:00u - 20:30u
Toestelturnen Jongens 16+
vanaf 16 jaar
Vrijdag 20:30u - 22:00u
Tumbling 5-6 (gemengd)
°2011/°2010
Woensdag 17:00u - 18:30u
Tumbling 12+ (gemengd)
vanaf 12 jaar
Zaterdag 10:30u - 12:00u
Tumbling 16+ (gemengd)
vanaf 16 jaar
Zaterdag 10:30u - 12:00u
Trampoline 5-6 (gemengd)
°2011/°2010
Dinsdag 17:30u - 19:00u
Trampoline 12+ (gemengd)
vanaf 12 jaar
Zaterdag 13:00u - 14:30u
Trampoline 16+ (gemengd)
vanaf 16 jaar
Zaterdag 13:00u - 14:30u
Freerunning (gemengd)
vanaf 12 jaar
Zaterdag 15:30u - 17:00u

G-Gym

G-Gym 1 (gemengd)
Woensdag 16:30u - 17:30u
G-Gym 2 (gemengd)
Woensdag 17:30u - 18:30u

Dans

Dans 1-2 (gemengd)
°2015/°2014
Woensdag 17:00u - 18:00u
Dans 3-4 (gemengd)
°2013/°2012
Woensdag 18:00u - 19:00u
Dans 5-6 en 12+ (gemengd)
vanaf °2011
Woensdag 19:00u - 20:00u

Conditietraining

* voor deze groep moet GEEN basislidgeld betaald worden, enkel € 14,00 + een bijkomende betaling per deelgenomen training van € 5,00

Gymmix*
vanaf 25 jaar
Woensdag 20:30u - 21:30u
Totalgym
vanaf 25 jaar
Donderdag 20:30u - 21:30u

Volwassengymnastiek

Allround gym 20+ (gemengd)
vanaf 20 jaar
Donderdag 20:30u - 22:00u
Dames
vanaf 25 jaar
Maandag 20:30u - 21:30u
Tumbling 20+ (gemengd)
Vanaf 20 jaar
Woensdag 20:00u - 21:30u

Selectie- en wedstrijdgroepen

Toetreding enkel na selectie door trainers

Trampoline wedstrijd recrea (gemengd)
Woensdag 18:00u - 19:00u
Zondag 11:00u - 12:00u
Trampoline B/C-niveau (gemengd)
Woensdag 19:00u - 20:30u
Zondag 18:30u - 20:30u
Toestelturnen Meisjes wedstrijd + I-niveau
vanaf °2014
Maandag 18:00u - 20:00u
Woensdag 18:00u - 20:00u
Toestelturnen Jongens
Maandag 18:30u - 20:30u
Tumbling I-niveau (gemengd)
°2014-°2012
Zaterdag 08:30u - 10:30u
Tumbling C-niveau (gemengd)
Dinsdag 19:00u - 20:30u
Woensdag 19:00u - 20:30u
Vrijdag 19:00u - 20:30u
Tumbling A/B niveau (gemengd)
Dinsdag 19:00u - 21:00u
Woensdag 19:00u - 21:00u
Vrijdag 19:00u - 21:00u
Zondag 19:00u - 21:00u
Acro basis (gemengd)
Donderdag 18:30u - 20:30u
Acro wedstrijd (gemengd)
Maandag 18:30u - 20:30u
Rhönrad beginners (gemengd)
Zaterdag 09:00u - 10:30u
Rhönrad gevorderden (gemengd)
Zaterdag 10:30u - 12:00u

Maandag

17:00u - 18:30u
Meisjes 3
18:00u - 20:00u
Toestelturnen Meisjes wedstrijd + I-niveau
18:30u - 20:30u
Toestelturnen Jongens
18:30u - 20:30u
Acro wedstrijd
20:30u - 21:30u
Dames

Dinsdag

17:30u - 19:00u
Trampoline 5-6
18:30u - 20:00u
Toestelturnen Meisjes 5-6
19:00u - 20:30u
Tumbling C-niveau
19:00u - 21:00u
Tumbling A/B niveau
20:00u - 21:30u
Toestelturnen Meisjes 16+

Woensdag

16:30u - 17:30u
G-Gym 1
17:00u - 18:30u
Tumbling 5-6
17:30u - 18:30u
G-Gym 2
17:00u - 18:00u
Dans 1-2
18:00u - 19:00u
Dans 3-4
18:00u - 19:00u
Trampoline wedstrijd recrea
18:00u - 20:00u
Toestelturnen Meisjes wedstrijd + I-niveau
19:00u - 20:00u
Dans 5-6 en 12+
19:00u - 20:30u
Trampoline B/C-niveau
19:00u - 21:00u
Tumbling A/B niveau
19:00u - 20:30u
Tumbling C-niveau
20:30u - 21:30u
Gymmix*
20:00u - 21:30u
Tumbling 20+

Donderdag

17:30u - 19:00u
Meisjes 1
18:00u - 19:00u
Jongens 1-2
18:30u - 20:30u
Acro basis
19:00u - 20:00u
Jongens 3-4
20:30u - 21:30u
Totalgym
20:30u - 22:00u
Allround gym 20+

Vrijdag

16:30u - 18:00u
Meisjes 2
18:00u - 19:30u
Meisjes 4
19:30u - 21:00u
Toestelturnen Meisjes 12+
19:00u - 20:30u
Toestelturnen Jongens 5-6
19:00u - 20:30u
Toestelturnen Jongens 12+
19:00u - 20:30u
Tumbling C-niveau
19:00u - 21:00u
Tumbling A/B niveau
20:30u - 22:00u
Toestelturnen Jongens 16+

Zaterdag

08:30u - 10:30u
Tumbling I-niveau
09:00u - 10:00u
Peuters/Kleuters 1
09:00u - 10:30u
Rhönrad beginners
10:15u - 11:15u
Kleuters 2
10:30u - 12:00u
Tumbling 12+
10:30u - 12:00u
Tumbling 16+
10:30u - 12:00u
Rhönrad gevorderden
11:30u - 12:30u
Kleuters 3
13:00u - 14:30u
Trampoline 12+
13:00u - 14:30u
Trampoline 16+
15:30u - 17:00u
Freerunning

Zondag

11:00u - 12:00u
Trampoline wedstrijd recrea
18:30u - 20:30u
Trampoline B/C-niveau
19:00u - 21:00u
Tumbling A/B niveau