TERUGBLIK OP EEN GEWELDIG SEIZOEN
30.06.2025 - Het turnseizoen is al even afgelopen en intussen is de zomervakantie aangebroken. Graag blikken we samen met u even terug op het afgelopen seizoen, want dat zat weer vol prachtige turnmomenten en activiteiten. In september konden al onze trainers en gymnasten weer vol goede moed starten. Daar waar er vorig seizoen wat extra aandacht ging naar het oefenen van het nummer voor de turnshow was het nu oefenen geblazen voor deelname aan de Gympuls cup.
De Gympuls cup
Deze tweede editie was opnieuw een schot in de roos. Vele gymnasten namen deel en konden proeven van dit wedstrijdconcept. Iedereen genoot zichtbaar tijdens dit weekend en ging met een prachtige medaille naar huis.
Activiteiten & vrijwilligers
Er was een succesvolle Spaghetti take away en we mochten opnieuw vele mensen blij maken met een heerlijk ontbijt van onze 28ste ontbijtactie. We organiseerden opnieuw een interne vorming voor onze trainers waarbij onder andere werd ingezet op veiligheid in onze turnhal. Tijdens al deze activiteiten konden we rekenen op een grote groep vrijwilligers om alles mee in goede banen te leiden. Sommige vrijwilligers zijn al vaste waarden, anderen nieuwe gezichten. Maar allemaal hebben ze een enorme bijdrage geleverd aan onze club, en daarvoor kunnen wij hen niet genoeg bedanken. Wij hopen uiteraard dat we ook in de toekomst op jullie hulp mogen rekenen.
Trainers & bestuur
Naast dit alles stonden onze meer dan 60 trainers iedere week opnieuw klaar om op een kwaliteitsvolle manier gymnastiek en dans training te geven aan al onze leden. Ze geven steeds weer het beste van zichzelf en bewijzen week na week dat ze onmisbaar zijn voor Gympuls. Het blijft mooi om te zien met hoeveel enthousiasme zij in de zaal staan. Dank jullie wel hiervoor!
Er komt heel wat kijken bij de dagelijkse werking van een club zoals Gympuls. Gelukkig konden we ook dit seizoen rekenen op een prachtige groep van bestuursleden om beleidsmatig en organisatorisch aan onze club te blijven werken. Heel wat uurtjes vergaderen, steeds weer paraat staan bij activiteiten en tussendoor nog heel wat zaken regelen. Jullie verdienen een grote pluim!
Ook bedankt aan jullie allemaal
Maar ook zonder het vertrouwen dat u thuis in onze club stelt, zonder onze leden, kan Gympuls niet bestaan. Jullie zijn Gympuls en ook daarvoor willen wij jullie enorm bedanken.
Tot volgend jaar
Onze trainers en bestuursleden gaan genieten van een welverdiende vakantie. We wensen jullie allemaal een super leuke en gymtastische zomer. Op maandag 1 september gaat het nieuwe seizoen opnieuw van start. Schrijf alvast het weekend van 24, 25 & 26, april 2026 in de agenda want dan plannen wij weer een spectaculaire turnshow!