Loading...

Update 12/3 Coronovirus COVID-19

12.03.2020 - Nadat gisterenavond bekend geraakte dat Gymfed haar wedstrijden voor de komende 2 weekends niet zal laten doorgaan is er binnen het bestuur van Gympuls intensief overleg geweest over extra te nemen maatregelen om de opmars van het Corona virus tegen te gaan.

Er kan binnen de reguliere trainingen in onze club niet vermeden worden dat er veelvuldig nauwe contacten zijn. Trainers helpen de gymnasten actief, toestellen worden continu vastgenomen door verschillende gymnasten, dansers en gymnasten bewegen en raken elkaar aan, …

Gympuls wil de gezondheid van haar leden en trainers steeds voorop plaatsen en heeft daarom beslist om vanaf morgen, vrijdag 13 maart 2020, alle trainingen af te gelasten. Dit al zeker tot en met dinsdag 31 maart 2020. Het bestuur zal in tussentijd evalueren of de trainingen nadien hervat kunnen worden.

Activiteiten Tegen die tijd zullen we ook een beslissing nemen over het al dan niet laten doorgaan van ons turnkamp van 6 tot en met 10 april 2020. Omdat onze leden door de afgelaste trainingen maar weinig kans krijgen om te trainen in aanloop naar het kringkampioenschap is al beslist om dit evenement niet te laten doorgaan.

(lees hier het advies vanuit de Gymfederatie)

archief : 2024   2023   2022   2021   2020   2019   2018