Loading...

Nieuwe maatregelen vanaf 29 oktober

28.10.2020 - De situatie rond corona verandert elke dag en we proberen hier als sportclub onze rol in op te nemen. In tegenstelling tot onze communicatie van gisteren over de overschakeling naar code rood hebben we vandaag met ons bestuur unaniem de beslissing genomen om alle trainingen (ook voor -12 jarigen) vanaf donderdag 29 oktober stop te zetten. En dit voorlopig tot en met 11 november.

Hoewel dit geen gemakkelijke beslissing was zijn wij ervan overtuigd dat het de enige juiste is. De gezondheid van onze leden, hun families, vrijwilligers en trainers primeert. Daarnaast is het onze maatschappelijke plicht om de volksgezondheid en het algemeen belang voorop te stellen.

Uiteraard volgen we de situatie op de voet en houden we u op de hoogte van verdere ontwikkelingen. We doen er alles aan om onze trainingen zo spoedig mogelijk weer op te starten. Laten we samen onze schouders zetten onder het strikt naleven van de opgelegde maatregelen.

archief : 2024   2023   2022   2021   2020   2019   2018