Loading...

Week van de vrijwilliger

27.02.2021 - Van 27 februari tot 7 maart is het de week van de vrijwilliger. In deze week bedanken we graag iedereen die zich belangeloos inzet voor onze club.

De ene vrijwilliger zet zich dagelijks in, de andere komt graag helpen als men een momentje vrij heeft. In de week van de vrijwilliger laten we graag zien dat deze inzet niet zomaar vanzelfsprekend genomen wordt. Ook langs deze weg zeggen we graag een welgemeende dankjewel!


oproep

Hierbij lanceren we een warme oproep om onze trainers extra te bedanken voor hun inzet tijdens deze bizarre tijden. Zij zetten zich dagelijks in om zoveel mogelijk van onze leden een kwaliteitsvolle turnles aan te bieden. Daar komen ook voorbereidingen en bijscholingen bij kijken. Dit alles naast hun dagdagelijkse taken (school, werk, gezin, ...)

Wil jij jou trainer of trainster ook eens extra bedanken? Maak dan een mooie tekening of kaartje, of zeg hen gewoonweg eens bedankt! 


Week van de vrijwilliger

archief : 2023   2022   2021   2020   2019   2018